VÝROČÍ 1. ROK S VÁMI! Písnička jako poděkování PEJSEK PUNŤA

Dnes je tu pro nás významný den a to nejen to, že slaví autorka dětských písniček Veronika Růžičková svátek. Touto cestou jí přejeme všechno nejlepší a spoustu dalších, úžasných písniček pro děti 🙂.

Dnes slaví naše stránka své 1. narozeniny a co to znamená? Řadu novinek, které Vám právě představíme.

1. Zpěvníček „POHLADÍM TĚ PÍSNIČKOU“
  2. Boženčiny písničky
  3. SOUTĚŽ

ZPĚVNÍČEK „POHLADÍM TĚ PÍSNIČKOU“

Na konci února 2020 či na začátku března 2020 si bude možné objednávat zpěvníček „POHLADÍM TĚ PÍSNIČKOU“, který je utvořen jako výroční publikace. Zpěvník bude obsahovat cca 40 písniček. Mezi autory patří: Veronika Růžičková, Patrik Erlebach, Božena Kreplová a Lenka Jakešová. Pěvně věříme, že se Vám zpěvníček bude velice líbit. Nyní Vám představíme maskota tohoto zpěvníku – koníka Cvaldu, který je dílem nadané Klárky Krejcárkové.

Koník Cvalda
Ilustrace: Klárka Krejcárková

BOŽENČINY PÍSNIČKY

Nedávno jsme byli obohaceni o 1 dalšího člena naší redakce a tím je paní učitelka ze školky – Boženka Kreplová. Boženka zpívá a píše pro své děti ve třídě své vlastní písničky o které se rozhodla podělit přímo s Vámi. Mohli jste poznat už 2 písničky a to Vrabčák Eda a písničku Týden. Dnes máte možnost poznat další – Pejsek Punťa.

Soutěž

Máme tu pro Vás soutěž! Co můžete vyhrát? Zpěvníky dle Vašeho výběru z nakladatelství Portál

Videa zasílejte na adresu: muzikaveskole@gmail.com

Seznam soutěžních písniček: (písně jsou vloženy v galerii pod článkem)