Vyhlášení soutěže – PŮLROK S NAŠÍ STRÁNKOU

Jako poděkování za to, že naše stránka je poměrně hodně navštěvovaná a oslavila výročí 6. měsíců od jejího založení, tak jsme připravili soutěž o zpěvníčky z nakladatelství portál. Podmínky byly velice jednoduché, stačilo pouze složit písničku nebo si vytisknout noty z naší stránky a vyfotit je na nějakém zajímavém místě. Do soutěže se zapojily 3 věrné návštěvnice našeho webu. Písničky, které se dostaly do finále budou představeny během tohoto měsíce (srpna 2019). Soutěžní fotografie můžete vidět v přiložené fotogalerii ihned pod tímto textem, článkem.

Začneme vyhlášením kategorie „Noty na cestě“. Do této ktegorie se zapojila pouze 1 soutěžící, byla to 1 odvážná a kreativní paní učitelka – Věra Žižková. Věra s sebou vzala notičky (Toulavá a Klidná jako voda) na vyjížďku na kole, do muzea, do kostela a představte si, že také do Chorvatska. Za své fotografie si Věrka může vybrat jakékoliv 2 publikace z Portálu.

Další kategorie byla pro skladatele. Zde se zapojily 2 návštěvnice. Obě dámy – Miluše Míčková a Jana Špálková budou odměněny také publikacemi z Portálu. Písničky Vám tedy představíme během srpna a věříme, že se Vám budou líbit.

Gratulujeme výherkyním, Vaše webová stránka MUZIKAVESKOLE.CZ

Hlas uložen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *