Vybíráme nástroj – KLÁVESY DO KAŽDÉ TŘÍDY

Zdravíme! Po těch 10 měsíci plných radosti, novinel, slziček… máme tu prázdniny, na které jsme se velice těšili. Copak se ale děje ve škole ? Ve většině škol se tedy uklízí a v některých se připravují učebny. V žádné třídě by neměly chybět klávesy či klavír. České školy jsou v tomto směru vybaveny poměrně špatně – nekvalitně ! My se tedy této situaci vůbec nedivíme, zakoupit klávesy do každé třídě v hodnootě 10 000,- Kč by školu zřejmě „zruinovalo“, aby klávesy za něco stály tedy není opravdu levná záležitost.

dnes Vám na našich stránkách představíme člana rodiny Yamaha.

Výsledek obrázku pro yamaha ez220

Yamaha EZ220

• Klávesy s dynamikou pro začátečníky, ale i pro pokročilé.
  • Nízká cena (poměr, výkon) ……. 4000,- .
  • Můžete zapojit sustain pedál – pro prodloužení tonů.
  • Možnost zapojení kláves do reproduktorů.
  • Možnost připojení kláves do počítače (ulehčení přepisu not).
  • Vhodné na různá vystoupení – jednoduše klávesy vezmete se stojanem apřenesete či převezete.
  • 61 kláves.
  • 392 zvuků.
  • Podsvícení kláves.
  • 100 doprovodných rejstříků (polka, rumba, valčík, balada ……).
  • Váha – 4 KG.
  • Prodávají se pouze v černé barvě.
  • Můžete je mít položené třeba na skříňce za katedrou, na šiřším parapeteu či na stojanu na klávesy.

To je pro dnešní „minirecenzi“ vše. My si tyto klávesy plánujeme zakoupit a notočit o nich video na náš YouTube kanál. Přidejte se k nám do naší skupiny na FaceBooku : https://www.facebook.com/groups/1016799968508607/, sledujte nás na Instagramu @muzikaveskole. Dále se můžete ještě zapojit do naší soutěže o zpěvníčky.

Můžete si také předobjednat náš zpěvníček prostřednictvím tohoto formuláře :

Mějte se, užívejte sluníčka a brzy opět naviděnou !