Těšíme se do školky (písnička)

Začátek školního roku se nezastavitelně blíží. Do mateřských škol přijdou nové děti, které se vydají na cestu za vzděláním. Všechny dětise rozhodně těšily, těší a těšit do školky budou. Zpříjemněte dětem chvilky v MŠ právě touto písničkou (melodizovanou básničkou).

Podívejte se na naše ÚVODNÍ VIDEO (upoutávku) na KURZ „HRAJEME NA KLAVÍR“, který je určený především pro pedagogy. V kurzu najdete vždy 1 variantu s jednoduchým doprovodem a u některých písniček i 1 variantu – další s těžším doprovodem.

Přidejte se k nám do naší FaceBookové skupiny a budete vědět o videích s kurzy, článcích, nových písničkách jako první 🙂

PS.: Navrátili jsme se k naší předešlé barvě -žluté.

2 komentáře: „Těšíme se do školky (písnička)

• 18. 8. 2019 (14:56)
    Permalink

Dobry den,dekuji za jakekoliv tipy do 1’třídy,dekuji.

Reagovat
    • 18. 8. 2019 (15:29)
      Permalink

Milá Hano!