Srdce nehasnou ( Karel Gott, Charlotte Gottová) – NOTY

Zdravíme opět po nějaké době. Je to takové naše pravidlo – vydat v neděli populární píseň především pro starší zpěváky (žáky 2. stupně na ZŠ).

Dnes přidáváme noty na novou píseň od Karla Gotta zpívanou se svou dcerou Charlotte. Je to píseň velice hezká. Mezi žáky bude rozhodně oblíbená.

Zde máte noty (ve formátu PDF) :

7 komentářů: „Srdce nehasnou ( Karel Gott, Charlotte Gottová) – NOTY

• 1. 10. 2019 (19:32)
    Permalink

A nebylo by možné získat noty k písničce: „Zítra stromek zazáří, zítra zvonek zacinká….“ ?

• 13. 10. 2019 (9:46)

Pokud máte stále zájem.
      Napište nám na email. Popřípadě noty zašleme 🙂

• 25. 11. 2019 (18:20)
        Permalink

Dobrý den, mohla bych také poprosit o noty k písni Zítra stromek zazáří? Mockrát děkuji

• 10. 11. 2019 (21:55)

Dobrý den, mohl a bych tako poprosit o noty na „Zítra stromek…“ Děkuji Iveta

• 18. 10. 2019 (15:03)
    Permalink

Dobrý den, pokud by jste měli noty k písni Vánoční strom od Karla Gotta, mohla bych Vás poprosit o zaslání na email? Děkuji
    zdiskas@seznam.cz

• 28. 10. 2019 (10:42)
    Permalink

Dobrý den, ve staženém PDF jsou pouze prvé tři stránky. Bylo by možné získat komplet, abychom to nemuseli pracně přepisovat podle nahrávky?