Pečeme perníčky

Krásné pondělní odpoledne,

Vánoce se nám blíží a nám nezbývá nic jiného než, shánět dárky pro děti a naše blízké. Pečeme cukroví… perníčky, rohlíčky, marokánky, vosí hnízda…

My jsme pro Vás, společně s Lenkou, také upekli perníčky. Tedy písničku o tom, jak pečeme perníčky. 🙂

Pod tímto příspěvkem na Vás také čeká jedno překvapení, které jsme pro Vás s Lenkou a vydavatelkou připravili.

Doprovod k písničce:

Písničky, které jsem společně s Lenkou Jakešovou dal do kupy, vychází v Editio Karez. Vychází nám tedy 2. společný zpěvníček. Zpěvníček obsahuje celkem 31 písniček, které budou doplněny omalovánkami – ilustracemi od Klárky Krejcárkové.

Tento zpěvník a zpěvníky další si můžete objednávat prostřednictvím následujícího formuláře – stačí pouze kliknout na následující obrázek :-).

Ukázka z nově připravovaného zpěvníku „PÍSNIČKY PRO DĚTI č. 9 – ZPÍVÁME S PÁŤOU A LENČOU“:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Green-and-Red-Sophisticated-Vintage-Gift-Idea-Facebook-Post.png.

Pro více inspirace můžete sledovat instagramový profil KLUK Z PEĎÁKU 🙂

Mějte se krásně a budu se na Vás těšit u dalšího příspěvku.